Ulica pri vodnjaku 2
6000 Koper
                    
M: 040 608 246, 041 222 796

URNIK

ZS. Naziv Lokacija Termin Mentor
1 ZGODOVINA KIDRIČEVA  PONEDELJEK, 15:00 do 16:30 vsak drugi FLEGO DAMJANA
2        
3 LIKOVNO USTVARJANJE začetniki KIDRIČEVA  TOREK, 16:30 do 18:00 Vsak drugi torek, DELLORE NADA
4 LIKOVNO USTVARJANJE nadalj. KIDRIČEVA  TOREK, 16:30 do 18:00 Vsak drugi torek DELLORE NADA
5 NEMŠKI JEZIK 6 KIDRIČEVA  SREDA, 09:00 do 10:00 NOVEMBER RAJH MIHA (738)
6 FRANCOSKI JEZIK 19 KIDRIČEVA  SREDA, 10:15 do 11:45  POBEGA KOPRIVEC SMILJKA
7 UMETN. ZGODOVINA-predavanja KIDRIČEVA  SREDA, 16:00 do 17:30 vsako drugo sredo TISNIKAR CARMEN 
8 KERAMIKA 1 KIDRIČEVA  ČETRTEK,  9:00 do 11:15 vsak drugi ČERNE BOŽA
9 KERAMIKA 2 KIDRIČEVA  ČETRTEK, 09:00 do 11:00   ČERNE BOŽA
10 PSIHOLOGIJA SEDEŽ DRUŠTVA PONEDELJEK, 16:00 do 17:30 vsak drugi KOČEVAR FURLAN MIROSLAVA 
11 ANGLEŠKI JEZIK konverzacija 1 SEDEŽ DRUŠTVA PONEDELJEK, 09:00 do 10:30 vsak drugi PONED. 14,30 do 16,00 PETRINJA DRAGICA  
12 ŠPANSKI JEZIK 7 SEDEŽ DRUŠTVA TOREK, 10:45 do 12:15 VILLEGAS CUNJA EMMA BEATRIZ
13 ANGLEŠKI JEZIK - konverzacija 2 SEDEŽ DRUŠTVA SREDA, 08:30 do 10:00 SEDEŽ, SREDA 14,30-16 BONIFIKA-pri. 10.10.ob 14,30 PETRINJA DRAGICA  
14 ITALIJANSKI JEZIK 4 SEDEŽ DRUŠTVA SREDA, 17:15 do 18:30 Vsaka druga MOZETIČ KARMEN
15 ŠPANSKI JEZIK 10 SEDEŽ DRUŠTVA ČETRTEK, 09:00 do 10:30  VILLEGAS CUNJA EMMA BEATRIZ 
16 ŠPANSKI JEZIK 15 SEDEŽ DRUŠTVA ČETRTEK, 11:15 do 12:45  VILLEGAS CUNJA EMMA BEATRIZ 
17 KALIGRAFIJA SEDEŽ DRUŠTVA ČETRTEK, 15:00 do 16:30 GREGORIČ ZDENKA
18 ANGLEŠKI JEZIK 7 Športna dvorana BONIFIKA PONEDELJEK, 08:00 do 09:30 WROBEL BONIN EWA MARIA
19 ANGLEŠKI JEZIK 10 Športna dvorana BONIFIKA PONEDELJEK, 09:35 do 11:05    WROBEL BONIN EWA MARIA
20 ANGLEŠKI JEZIK 9 Športna dvorana BONIFIKA PONEDELJEK, 11:10 do 12:40  WROBEL BONIN EWA MARIA
21 ANGLEŠKI JEZIK 15 Športna dvorana BONIFIKA TOREK, 08:20 do 09:20  WROBEL BONIN EWA MARIA
22 RUSKI JEZIK 8 Športna dvorana BONIFIKA TOREK, 12:45 do 14:15  PEROSSA VIRA
23 ANGLEŠKI JEZIK 12 Športna dvorana BONIFIKA TOREK, 9 :35 do 11:05 WROBEL BONIN EWA MARIA
24 ANGLEŠKI JEZIK 13 Športna dvorana BONIFIKA SREDA, 09:00 do 10:30 MAJCEN SANDRA
25 ANGLEŠKI JEZIK 7 Športna dvorana BONIFIKA ČETRTEK, 08:00 do 09:30 WROBEL BONIN EWA MARIA
26 ANGLEŠKI JEZIK 16 Športna dvorana BONIFIKA ČETRTEK, 09:35 do 11:05 WROBEL BONIN EWA MARIA
27 ANGLEŠKI JEZIK 12 Športna dvorana BONIFIKA ČETRTEK, 11:10 do 12:40  WROBEL BONIN EWA MARIA
28 GEOGRAFIJA OŠ AU na Markovcu  SREDA, 15:15 do 16:45 Vsaka druga sreda GRBEC PETER 
29 PEVSKI ZBOR OŠ KOPER SREDA, 18:00 do 20:30 BALOH ENEJA 
30 BRALNI KROŽEK Knjižnica - Oddelek za mlade bralce  PONEDELJEK, 11:00 do 13:00 PRVI V MESECU KOCE  DARINKA 
31 DEBATNI KROŽEK KS Za Gradom na Markovcu  ČETRTEK, 17:00 do 18:30 II. in IV. ČETRTEK v mesecu  
32 POHODNIŠTVO - težji pohodi Pohodništvo po programu  PETEK, 08:00 do 00:00  
33 POHODNIŠTVO- lažji pohodi Pohodništvo po programu  PETEK, 08:30 do 00:00  
34 BALINANJE Blinišče na Markovcu PONEDELJEK, 14:00 do 17:00 in SREDA  
35 JOGA Joga v vsakdanjem življenju  TOREK,    Po dogovoru - 031 485 479  
36 VODENA VADBA BALINARSKA DVORANA PONEDELJEK, OZIROMA PO DOGOVORU KOHEK SUZANA
37 Vaje za hrbtenico BALINARSKA DVORANA  PONEDELJEK, 15:30 do 14:30 in SREDA KOHEK SUZANA
38 Ogledi gled.in opernih predstav,liter.večeri Ogledi po programu SPROTNO OBVEŠČANJE  
39 UMETNOSTNA ZGODOVINA - OGLEDI Ogledi po programu  SPROTNO OBVEŠČANJE