Spletni delavnici v okviru programa »E-svet je zame«

Pozdravljeni,
vabimo vas, da se nam pridružite na  osmi in deveti spletni delavnici, ki ju  pripravljamo v okviru programa »E-svet je zame«.google
1.04.  -  Google aplikacije: Orodje za izdelavo grafičnih izdelkov Canva ( čestitke, plakati...).
8.04.  -  Facebook

Delavnice so brezplačne.

Prijave  zbiramo na elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. najkasneje 2 dni pred izvedbo delavnice.
Za dodatne informacije lahko pokličete na telefonski številki: 041 405 808 (Gabrijela Dolinšek) in 041 222 796 (Mojca Brank).

Program smo pripravili v okviru razpisa  Spodbude za čez sektorske akcijeDolgoživa družba, ki gafacebook (so)financira Stičišče NVO Istre in Krasa – Iskra. Posamezne vsebine projekta bodo izvajali partnerji projekta »E svet je zame«,to so:  Društvo palčica pomagalčica in dobrodelni škratki, Intesa Sanpaolo Bank D.D. in Ljudska univerza Koper.

Vabljeni,
Društvo PRISTAN – Univerza za tretje življenjsko obdobje Koper