Ulica pri vodnjaku 2
6000 Koper
                    
M: 040 608 246, 041 222 796

12. ŠPANŠČINA – ZAČETNI

Mentorica: mag. Emma Beatriz Villegas Cunja z dolgoletnimi pedagoškimi izkušnjami.

Tečaj bomo začeli z lekcijo, kjer se bomo povpraševali o osebnih podatkih.Naučili se bomo pozdravljanja - Pozdravljanje in predstavljanje: povedati svojo narodnost in katere jezike govorimo.Izmenjava osebnih podatkov, izraziti kaj nas zanima ali kako se počutimo. Številke in osnovne matematične operacije, o družini: opisovanje fizičnih vidikov in osebnosti; kako povemo datume in starosti, Hrana in živila: kaj radi jemo. Nakupovanje, naročanje v restavraciji. Opisovanje jedi ali obrokov, mesta in soseske. Navodila za pot, peš ali z javnim transportom. Učbenik: priročnika NOS VEMOS 1 (raven A1 Sveta Evrope):